START O NAS SERWIS CERTYFIKATY RENOWACJA AUT GALERIA KONTAKT
Serwis AUTO-MARKT
Radom ul.Czarna 27
od poniedziałku do piątku: 7:00 - 16:00
sobota: 7:00 - 12:00
tel./fax /48/ 366 59 37
/48/ 366 59 37
Blacharstwo Samochodowe Radom Lakiernictwo Samochodowe Radom Mechanika Samochodowa Radom Elektromechanika Samochodowa Radom

Firma Auto-Markt – Autoryzowany Serwis Blacharsko – Lakierniczy takich marek jak: Opel, Ford, Seat, Chrysler, Jeep, Dodge, Mercedes-Benz jest stacją obsługi samochodów w Radomiu. Dbanie aby nasz serwis samochodowy świadczył usługi na najwyższym poziomie oraz zadowolenie naszego Klienta jest dla nas priorytetem. Nowoczesna stacja obsługi oraz  profesjonalna, wykwalifikowana załoga są gwarancją rzetelnego podejścia do każdego zlecenia. W skład naszej szerokiej oferty Serwisu wchodzą, m.in.: naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, przeglądy, sprzedaż części, usługi blacharskie i lakiernicze, jak i naprawy powypadkowe. Nasz Autoryzowany Salon daje Państwu gwarancję jak najwyższej jakości oraz proporcjonalnie wysokiego poziomu świadczonych usług.

Autoryzowany Serwis Blacharsko - Lakierniczy AUTO-MARKT
AUTO - MARKT Jarosław Marek ul. Czarna 27, 26-600 Radom tel./fax /48/ 366 59 37
©
automarkt.radom.pl

Sieć Naprawcza to program pomocowy, adresowany zarówno do Klientów PZU, jak i kierowców poszkodowanych przez właścicieli ubezpieczenia OC wydanego przez PZU oraz AC . W zakładzie Sieci Naprawczej AUTO-MARKT Klient ma możliwość udzielenia zakładowi upoważnienia do uzgodnienia z firmą ubezpieczeniową zakresu i kosztów naprawy. Na podstawie upoważnienia ubezpieczyciel może przekazać należność za naprawę samochodu bezpośrednio wykonawcy usługi. Dzięki temu Klienci nie muszą angażować własnych pieniędzy. Oględziny powypadkowe są robione na miejscu w naszym serwisie.

Serwis Blacharsko-Lakierniczy Radom AUTO-MARKT
Wykonujemy
naprawy aut

W ramach Sieci Naprawczej prowadzimy rozliczenia bezgotówkowe ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. W Serwisie AUTO-MARKT otrzymacie Państwo fachową pomoc zarówno na etapie kontaktu z infolinią ubezpieczeniową jak i przy wypełnianiu druków zgłoszenia szkody.

Serwis wykona dokładne oględziny samochodu, a odpowiednie zaplecze techniczne, oraz wykwalifikowani pracownicy w zakresie likwidacji szkód, uwzględnią wszystkie uszkodzenia w pierwszym protokole, eliminując konieczność wykonywania dodatkowych oględzin co znacznie skraca czas naprawy.

Oględziny Państwa samochodu odbywają się w naszym serwisie na miejscu.

W naszym serwisie wykonujemy  również naprawy bieżące wszystkich marek.

SERWIS AUTO-MARKT RADOM
takich marek jak:

Suzuki
Volkswagen
Opel
Ford
Seat
Chrysler
Jeep
Dodge
Mercedes-Benz