START O NAS SERWIS CERTYFIKATY RENOWACJA AUT GALERIA KONTAKT
Serwis AUTO-MARKT
Radom ul.Czarna 27
od poniedziałku do piątku: 7:00 - 16:00
sobota: 7:00 - 12:00
tel./fax /48/ 366 59 37
/48/ 366 59 37
Blacharstwo Samochodowe Radom Lakiernictwo Samochodowe Radom Mechanika Samochodowa Radom Elektromechanika Samochodowa Radom

Firma Auto-Markt – Autoryzowany Serwis Blacharsko – Lakierniczy takich marek jak: Opel, Ford, Seat, Chrysler, Jeep, Dodge, Mercedes-Benz jest stacją obsługi samochodów w Radomiu. Dbanie aby nasz serwis samochodowy świadczył usługi na najwyższym poziomie oraz zadowolenie naszego Klienta jest dla nas priorytetem. Nowoczesna stacja obsługi oraz  profesjonalna, wykwalifikowana załoga są gwarancją rzetelnego podejścia do każdego zlecenia. W skład naszej szerokiej oferty Serwisu wchodzą, m.in.: naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, przeglądy, sprzedaż części, usługi blacharskie i lakiernicze, jak i naprawy powypadkowe. Nasz Autoryzowany Salon daje Państwu gwarancję jak najwyższej jakości oraz proporcjonalnie wysokiego poziomu świadczonych usług.

Autoryzowany Serwis Blacharsko - Lakierniczy AUTO-MARKT
AUTO - MARKT Jarosław Marek ul. Czarna 27, 26-600 Radom tel./fax /48/ 366 59 37
©
automarkt.radom.pl

Sieć Naprawcza to program pomocowy, adresowany zarówno do Klientów PZU, jak i kierowców poszkodowanych przez właścicieli ubezpieczenia OC wydanego przez PZU oraz AC . W zakładzie Sieci Naprawczej AUTO-MARKT Klient ma możliwość udzielenia zakładowi upoważnienia do uzgodnienia z firmą ubezpieczeniową zakresu i kosztów naprawy. Na podstawie upoważnienia ubezpieczyciel może przekazać należność za naprawę samochodu bezpośrednio wykonawcy usługi. Dzięki temu Klienci nie muszą angażować własnych pieniędzy. Oględziny powypadkowe są robione na miejscu w naszym serwisie.

Serwis Blacharsko-Lakierniczy Radom AUTO-MARKT
Hala napraw
blacharskich
zaplecze:

System pomiarowy płyt
podłogowych
CELETTE
Ramy naprawcze
Komputerowa zgrzewarka
Lutospawarka

Przez długie lata z zaangażowaniem i pasją zdobywaliśmy doświadczenie w naprawach blacharskich branży motoryzacyjnej. Dzięki rzetelności, sumienności i dokładności wykonywanych przez nas napraw zaufały i dały nam autoryzację na wykonywanie napraw blacharskich takie marki jak: Suzuki, Volkswagen, Opel, Ford, Seat, Chrysler, Jeep, Dodge, Mercedes-Benz.W dniu dzisiejszym z dumą możemy stwierdzić , że nasi klienci podkreślają przede wszystkim jakość wykonywanych przez nas napraw. Oferujemy pełne nowoczesne  zaplecze serwisowe w zakresie napraw  blacharskich. Nasza hala wyposażona jest między innymi w elektroniczny system pomiarowy płyt podłogowych Celette , dwie ramy naprawcze, komputerową zgrzewarkę oraz lutospawarkę. Nasza wykwalifikowana kadra wykona naprawę Waszego auta z prawdziwą przyjemnością.

Wykonujemy naprawy samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz specjalistycznych (np. karetki pogotowia).


BLACHARSTWO SAMOCHODOWE
Wykonujemy usługi z zakresu wymiany
szyb samochodowych