START O NAS SERWIS CERTYFIKATY RENOWACJA AUT GALERIA KONTAKT
Radom ul.Czarna 27
od poniedziałku do piątku: 7:00 - 16:00
sobota: 7:00 - 12:00
tel./fax /48/ 366 59 37

Firma Auto-Markt – Autoryzowany Serwis Blacharsko – Lakierniczy takich marek jak: Opel, Ford, Seat, Chrysler, Jeep, Dodge, Mercedes-Benz jest stacją obsługi samochodów w Radomiu. Dbanie aby nasz serwis samochodowy świadczył usługi na najwyższym poziomie oraz zadowolenie naszego Klienta jest dla nas priorytetem. Nowoczesna stacja obsługi oraz  profesjonalna, wykwalifikowana załoga są gwarancją rzetelnego podejścia do każdego zlecenia. W skład naszej szerokiej oferty Serwisu wchodzą, m.in.: naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, przeglądy, sprzedaż części, usługi blacharskie i lakiernicze, jak i naprawy powypadkowe. Nasz Autoryzowany Salon daje Państwu gwarancję jak najwyższej jakości oraz proporcjonalnie wysokiego poziomu świadczonych usług.

Autoryzowany Serwis Blacharsko - Lakierniczy AUTO-MARKT
AUTO - MARKT Jarosław Marek ul. Czarna 27, 26-600 Radom tel./fax /48/ 366 59 37
©
automarkt.radom.pl

Sieć Naprawcza to program pomocowy, adresowany zarówno do Klientów PZU, jak i kierowców poszkodowanych przez właścicieli ubezpieczenia OC wydanego przez PZU oraz AC . W zakładzie Sieci Naprawczej AUTO-MARKT Klient ma możliwość udzielenia zakładowi upoważnienia do uzgodnienia z firmą ubezpieczeniową zakresu i kosztów naprawy. Na podstawie upoważnienia ubezpieczyciel może przekazać należność za naprawę samochodu bezpośrednio wykonawcy usługi. Dzięki temu Klienci nie muszą angażować własnych pieniędzy. Oględziny powypadkowe są robione na miejscu w naszym serwisie.

Serwis Blacharsko-Lakierniczy Radom AUTO-MARKT
AUTO-MARKT Radom
Auto Serwis
takich marek jak:

Opel, Ford, Seat, Chrysler,
Jeep, Dodge, Mercedes-Benz,
Suzuki, Volkswagen

Firma Auto-Markt jest jednym z większych Auto Serwisów samochodowych na terenie Radomia. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej poparte wieloma certyfikatami. W swej 15-letniej historii mieliśmy już przyjemność brać udział w tworzeniu i organizacji serwisu marek Chrysler,Jeep,Dodge oraz Mercedes-Benz.

Obecnie ściśle współpracujemy  z wieloma serwisami w zakresie napraw blacharskich i lakierniczych (posiadamy autoryzację firm Opel, Ford, Seat, Chrysler, Jeep, Dodge, Mercedes-Benz).

Oferujemy pełne nowoczesne  zaplecze serwisowe w zakresie napraw  mechanicznych i blacharsko lakierniczych wraz z myjnią, o powierzchni 3000 m2 hal oraz 7000 m2 placu parkingowego. Dysponujemy 10 pojazdami zastępczymi.
Oferujemy 24-godzinną pomoc drogową .Zatrudniamy fachową kadrę , posiadającą aktualne certyfikaty w zakresie wszelkich napraw.

O Nas czyli…  AUTO-MARKT RADOM
Blacharstwo Samochodowe Radom Lakiernictwo Samochodowe Radom Mechanika Samochodowa Radom Elektromechanika Samochodowa Radom